Yunus Akgün’den hakeme tepki!

A Milli Takım, EURO 2024’teki ikinci maçında Portekiz’le karşılaştı. Portekiz maçı 3-0 kazanarak tur atlamayı garantiledi. 

Maçın ardından Milli Takım oyuncuları Yunus Akgün ve İsmail Yüksek açıklamalarda bulundu. 

Yunus Akgün açıklamasında, “Çok üzgünüz. Şanssız goller de yedik. Aslında çok iyi çalışmıştık. Her şey yine bizim elimizde. Önümüzdeki maçı kazanırsak gruptan çıkacağız zaten. Hocamız da Hakan abi de maç sonrası gerekenleri söyledi. Taraftarımız desteğini hiçbir şekilde eksik etmesin. Gruptan çıkacağımıza inanıyoruz.” ifadelerini kullandı. 

“Hakemi bahane olarak sunmak istemiyorum ama ortada olan her pozisyonda karşı taraf lehine çaldı. Bizi düşürdü verdiği kararlarla. Hakemi de yenmemiz lazım böyle maçlarda.”

İSMAİL YÜKSEK: “DERS ÇIKARMAMIZ GEREKİYOR” 

İsmail Yüksek ise, “Üzücü bir mağlubiyet oldu. Çok iyi hazırlanmıştık. Büyük bir takıma karşı oynadık. Kendi hatalarımızdan dolayı yediğimiz goller oldu. 3. maçta artık daha sıkı sarılıp gruptan çıkmak istiyoruz. Açık konuşmak gerekirse kötü bir sakatlık geçirdim. Şu an kendimi iyi hissediyorum. Hocamla konuştuğumda sonradan oyuna girmemin daha mantıklı olduğunu söyledi. Mücadele ettiğimizde yapabildiğimizi gösterdik. Ders çıkarmamız gerekiyor. Ülkemizi gruptan çıkararak gururlandırmak istiyoruz.” sözlerini sarfetti. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir