Fenerbahçe’nin Derbi Galibiyeti Kısa Sürdü! Ezeli Rakibinden Dev Darbe!

Portekizli teknik direktör Jose Mourinho’nun talipleri giderek artıyor. İlk olarak Fenerbahçe’de başkan adayı Aziz Yıldırım’ın Portekizli hocayı takımın başına getireceğini açıklamasının ardından Beşiktaş’ın da daha önceden Mourinho ile görüştüğü ortaya çıktı.

Gelecek sezona iddialı başlamak isteyen Beşiktaş’ta İkinci Başkan Hüseyin Yücel’in, teknik direktörlük görevi için Jose Mourinho ile görüştüklerini açıklaması siyah beyazlı camiayı heyecanlandırdı. Beşiktaş İkinci Başkanı Yücel’in, Portekizli teknik adamla yaptığı görüşmenin perde arkası da ortaya çıktı.

BEŞİKTAŞ, JOSE MOURINHO İLE GÖRÜŞTÜ

Sabah Gazetesi’nin haberine göre; Portekizli hoca, 19 Nisan’da THY’nin yeni reklam filmi için İstanbul’a geldi. Bunu haber alan Beşiktaş yönetimi, Fernando Santos’a da aracılık eden menajer Jorge Mendes’in vasıtasıyla bir görüşme ayarladı.

Taraflar geçen ay Beşiktaş’ın stadının yanında yer alan otelde buluştu. İkinci başkan Yücel ile beraberindeki yöneticiler Onur Göçmez ve Burak Aslan’ın hazır bulunduğu toplantıda ünlü çalıştırıcıya takımın durumu, transfer bütçesi ve gelecek planları üzerine bilgiler verildi. 61 yaşındaki teknik adam da çalışma yapıp geri döneceğini belirtti.

BİR GÖRÜŞME DAHA YAPILACAK

Bu zirveden iki hafta sonra üç yönetici, bu kez İtalya’ya çıkarma yaparak Mourinho ile tekrar masaya oturdu. Başarılı teknik direktör, teklife sıcak baktığını ancak başka kulüplerden de kendisine talepler olduğunu bildirdi.

Gelecek hafta ikinci başkan Yücel, bir kez daha İtalya’ya giderek Mourinho ile yüz yüze anlaşma zemini arayacak. Portekizli hocanın son olarak Roma’da aldığı 5 milyon Euro yıllık ücret ve ekibi için de 2 milyon Euro’ya olumlu yaklaşım gösterdiği kaydedildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir